logo-mini

خدمات رایزو

خدمات رایزو در جهت ارتقای کسب و کار ، افزایش رضایت مشتری و افزایش فروش و در آمد شماست که با توجه به علوم و متدهای روز دنیا با بهترین متخصصان و ارائه دهنده های خدمات در هر بخش آماده ارائه ی این خدمات به شما بزرگواران و شما صاحبان عزیز کسب و کار ها که برای کار خود ارزش قائلید و می دانید که خدمات شما نشان دهنده ی کیفیت کار شماست ، است.

 • مشاوره و آموزش فروش و بازاریابی

  در این بخش مهارت هایی مانند : شخصیت شناسی ، فن پرزنت ، هنر گوش دادن ، دیجیتال مارکتینگ ، مذاکره ، ترغیب مشتریان و …. به شما آموزش داده می شود و در زمینه ی تبلیغات ، کمپین های فروش ، استراتژی های کسب و کار، نوع ارائه ی محصول ، رقابت با رقیبان ، افزایش مشتری ، برندینگ و پرسنال برندینگ و …. نیز مشاور و همراه شما خواهیم بود.
دریافت آموزش توسعه کسب و کار
 • دیجیتال مارکتینگ و ویدیو مارکتینگ

  با توجه به گسترش روز به روز اینرنت و نقش مهمی که در رفع نیاز های افراد جامعه ایفا می کنید شما نیاز دارید که در این دهکده ی جهانی نیز فروشنده ای ماهر و عالی باشید که حتی فروشگاهش (سایتش ) به شدت جذاب است ما  ، با روش های خود  شما را  در بازارچه های تخصصی در دهکده ی جهانی ، به فروشگاه اول و بزرگ و جذاب اول که در نبش بازارچه قرار دارد تبدیل می کنیم.
 • طراحی کمپین و استراتژی فروش

  فروش در یک مرحله اتفاق نمیوفته و مقدمات فراوان و خاصی داره و واسه همینه که ما معتقدیم فروش یک فرآینده و نه یک اتفاق و واسه هر فروش و هر دریافت هزینه ای باید حساب شده و هوشمندانه فعالیت کرد و کاری کرد که مخاطب و مشتری در این فرآیند و هر مرحله با ما همراه باشه و مارو دنبال کنه ، شما با استفاده از این خدمت ما سیل عظیمی از مشتریان و خریداران را به سوی خود جذب کنید و درآمد های خود را  افزایش دهید.
 • طراحی گیمیفیکشن و بازی سازی

  گیمیفیکشن و بازی سازی یعنی خدمتی که فیس بوک رو در عرض کمتر از یک سال به درآمد میلیون دلاری رسوند و گیمیفیکشن همون خدمتی است که حتی بی رغبت ترین و بی حوصله ترین آدما رو هم کنجکاو و درگیر شما می کنه و باعث میشه خنده روی لبش بیاد و ناخودآگاه به شما حس وابستگی و نزدیکی و به تبع اون اعتماد پیدا کنه ، منظور ما از گیمیفیکشن ساختن اپلیکشن بازی یا پیاده سازی بازی مثل بازی های موبایل و رایانه ای و امثالهم نیست منظور از گیمیفیکشن یعنی بازی با ذهن مشتری و تحریک مشتری ما برای پیروزی

جهت مشاوره در امور فضای مجازی ، بازاریابی اینترنتی و فعالیت دیجیتال با ما تماس بگیرید